Меню сайта
Главная » 2010 » Август » 26 » 2-ий Всеслов'янський турнір по пляжному регбі
2-ий Всеслов'янський турнір по пляжному регбі
10:03

21 та 22 серпня в м. Харків відбувся турнір по пляжному регбі.Насамперед радує те, що такі турніри відбуваються, з кожним роком список команд збільшується, а команди виступають на пристойному рівні.
Цього року ми трохи відповідальніше підготувались до турніру, були тренування, але складом який грав, всеодно ні разу не змогли потренуватись. І як завжди, хтось з основних гравців не поїхав в останній момент.
Велика подяка Legioner'у, без його допомоги наша команда не змогла б прийняти участь в турнірі.
[spoiler]

Склад який поїхав на турнір. Не густо, зважаючи на те що на полі має бути 5 гравців.

Прибули в Харків о 4 ранку. Об 11 вже розпочинався турнір, тому особливо підготовленими ми не були. Тим більше як виявилось місце турніру, було не так вже й близько.

Доїхавши на місце проведення турніру ми були трохи здивовані відсутністю піску, попередити про це нас ніхто не зміг. Тому були змушені грати босими )))) Подяка тим командам які знімали взуття на шипах щоб не завдати травм.

В турнірі прийняли участь 12 команд. Жеребкування, поділ команд на 2 групи.
Група "Б"                                           Група "А"
1. SS La Guardia (Харків)                  1. Orel Butchers (Орел)
2. H.B.F. (Хмельницький)                  2. The Company (Кривий Ріг)
3.Einfach Jugend (ЦСКА Москва)        3. NSF (Харків)
4. РК "Граніт" (Черкаси)                    4.White Boys (Сімферопіль)
5. Солідарність                                 5. SS Legion (Одеса)
6. NSF - 2 (Харків)                            6. ???

В нашій групі перший матч зіграли ми та Солідарність. Спочатку намагались зігратись, тому не все що хотіли виходило. Але все ж таки перемога за нами 4-0.
Потім проходили не менш цікаві матчі

SS La Guardia - Jugends.

Наступний наш матч ми зіграли проти гостей з Москви.
Jugends показали не погану гру, але ми змогли зіграти краще.

3-ій матч зіграли проти SS La Guardia, в першому таймі ми не погано захищались, та використовували найменші можливості для атаки, тому на перерву пішли з нічийним рахунком 2-2, після перерви один з гравців вибув з гри, як виявилось до кінця турніру. Мінус ще один гравець, з і так не чисельної нашої делегації ) В результаті, перемога харків'ян.

Потім була невеличка перерва, команди відновлювали сили.

6. ???

Завершився перший день турніру, трохи стомлені, з травмами, поїхали назад у місто. Підкріпились, і поїхали на вписку, за що харків'янам велика подяка.

Наступного дня відбувались матчі на виліт.
До місця проведення турніру, виявилось не так просто дістатись, маршрутки туди не їздили, так як дорога була перекрита на честь Дня Міста. 20 хв пішки, 10 хв на трамваї, 15 хв пішки по трасі, і 10 хв через ліс, і ми на місці )))
Команда яка програвала, не могла боротись за вищі місця.
Команда яка зайняла 1 місце в своїй групі, грала з 4 командою з іншої групи, 2 з 3 і т.д.

SS La Guardia з White Boys

Einfach Jugend з The Company

HBF з NSF

Орел чекає на переможця пари HBF - NSF. Так як їх суперник не вчасно з'явився на турнір, вони отрмали перемогу без бою.

Наш скромний банер, та не менш скромна команда ))

В матчах 1/4 перемогу здобули так команди.

В парі Orel Butchers - HBF переміг Орел

Тому в фіналі зійшлись минулорічні фіналісти.
Матч за 3-е місце відбувався, між нами та командою з Кривого Рогу.
Суддівство в фінальних матчах було на дуже високому рівні.
Деякі фотки з матчу за 3-е місце

Нажаль в матчі за третє місце в нас не все виходило, в результаті програли з рахунком 2-1.

Наслідки босоногого регбі ((
Фінальний матч проходив в дуже напруженій боротьбі, і кожна з команд заслуговувала на перемогу.
За основний час 2-ох таймів, переможців не виявилось, рахунок був 4-4.
Були призначені 2 додаткові тайми, в яких харків'яни занесли 2 переможні спроби!

Турнір завершився нагородженням команд, які зайняли призові місця.
1.SS La Guardia
2. Orel Butchers
3. The Company
Ну і на 4 місці розташувались хлопаки з HBF

Один з гравців The Company отримав в подарунок футболку від Orel Butchers як кращий гравець турніру.

Загалом турнір пройшов на непоганому рівні, порадувала кількість та якість команд, гості з ближнього зарубіжжя.
Єдине що додало безліч незручностей, це те що нас не попередили про відсутність піску, надіюсь в майбутньому організатори врахують цей недолік, що зменшить кількість травм.