Меню сайта
Главная » 2009 » Сентябрь » 1 » Всеслов'янський турнір з пляжного регбі
Всеслов'янський турнір з пляжного регбі
00:51

22.08.09 у м. Харків відбувся "Всесловянський турнір з пляжного регбі”. До останнього моменту не знали хто буде грати, і чи поїдемо взагалі.

Добирались з пересадкою в Києві, на прямий потяг не виявилось квитків. Перша столиця зустріла нас холодною погодою та дощем. Велика подяка харків’янам за екскурсію по місту та апартаменти! Турнір проходив в гідропарку.

Нажаль деякі команди які були заявлені, не змогли приїхати. Тому це внесло деякі корективи у сам турнір. Команди були поділені на 2 групи, але з не рівною кількістю. Ми потрапили в другу групу, разом з "Orel Butchers” та "NSF”. Відкриття турніру провів Роман Зєнцов.

Після жеребкування виявилось, що перший матч турніру зіграємо проти Орла.

Безліч елементарних помилок та нереалізованих можливостей, в результаті 0-8 на користь орлят ))
Другий матч грали проти харків’ян з "NSF”.

Боротьба була протягом всього матчу, 1-шу спробу нам занесли в кінці першого тайму, після помилки в обороні поблизу залікової зони, в другому таймі здавалось що все-таки вистачить сил зрівняти рахунок, але зробити це так і не вдалося, а хлопці з Харкова занесли другу спробу, після чого суддя одразу дав свисток про закінчення матчу.
В фіналі зійшлись OB і SS La Guardia. Перемогли росіяни, які показали гру достойну чемпіонів.
Наша команда разом з Р.Зєнцовим

Після завершення турніру був міні-фуршет та нагородження команд які зайняли призові місця!

Команди розташувалися наступним чином:
1. Orel Butchers
2.SS La Guardia
3.NSF
Наша команда посіла скромне 4-е місце )) Звичайно це не те на що розраховували в плані результату, але враховуючи деякі проблеми зі складом ( всього нас поїхало 7 чоловік, з них 6 приймали участь в матчах) та ще й 2-оє з кращих гравців не змогли відвідати турнір, результат цілком закономірний. Всі зробили висновки та зрозуміли свої помилки.
Турнір залишив позитивне враження, тим більше він був організований вперше. А для першого разу вийшло досить пристойно. Маємо надію що цей турнір стане щорічним і розширить склад учасників. 88
Просмотров: 936 | Добавил: Pr9nik | Рейтинг: 5.0/1 |